Deelnemers editie 2016

klik hier om de deelnemerslijst te downloaden

 

DEELNEMERS EDITIE 2016
BISSCHOPSTRAAT
ONDERNEMER   KUNSTENAAR
Ottenhof IJzerhandel Miranda Anderson
Dejacque Benno Siers / José Oude Lohuis- Siers
Schoonenberg Hoorcomfort Yvonne Otten
Wereldwinkel louwrens Ellens
Electro Special Ingrid Veldscholten
Vrij Pand (Broekenhuis) Gildehof Kunstuitleen / Erik Loman
Bloemsierkunst Marion Hermine de Vries
Tassche Mode Roel Pieper / Semra Heydari
Offline Shop Jo Pötgens
KockvanBenthem Makelaars Wieneke van Leyen
Zand Lies Reinink
Linda Kledingreparatie Franka Oude Nijhuis
Freule Rieky Schelberg
Salon Wim Nina Slaager
La Mirel
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
Tui Reisbureau Anita Brouwer
Morselt Mode Ruby Kimmel / Wout van Mullem
Riant
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
Schuurman Schoenen Irene Bedijn
GROOTE MARKT
ONDERNEMER   KUNSTENAAR
Café Bierlokaal De Engel
Toerkoop Reisburo Ini Verwey – de Haan
GROOTESTRAAT
ONDERNEMER   KUNSTENAAR
Danifleur
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
Boxspring Patrick Kip
Kasteel Mode Edith Hoveling
Huppeldepup en Co Gisela Funke
Ziengs Joke van der Ploeg
Zoete Wief
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
De Zuivelhoeve
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
Hesselink Mode Yvonne Brookhuis
t Glashoes
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
De Tijd
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
Moekotte Opticiens Elly Jacoba Meijer
Josephine Renate Postma
Van Mook Mode Marga van Haren en Saskia Griepink
Specsavers Ronald Grunnekemeijer
Viba Fish and Chips
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
Vrij Pand (Chapeaux) Henk Gotlieb
Vrij Pand (Jasmijn) Rene Roling
Vrij Pand (Gerton) KidE Educatief
Jacky’s Mode
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
Blond
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
Sola Fabriekswinkel
Franka Oude Nijhuis en leerlingen TCC Praktijkonderwijs
MARKTSTRAAT
Tuin Museum Het Palthehuis Margreet Zwetsloot / Jeroen Gras en leerlingen TCC Potskampstraat
MOLENSTRAAT
Stadstheater De Bond 01-18 oktober Cor Lap en Paulien Worp
18 -31 okt Ali Kruse en Gerrie Lulof
STEENSTRAAT
ONDERNEMER KUNSTENAAR
Beter Horen Pieter Sparreboom
Piet Zoomers Anouk de Groot
Audi Benen Ine Louise Mourick
QWS Netherlands B.V. Debbie Voerman
Kuypers Hairfashion Marjolijn Zwolsman
Siemerink Tweewielers Jips Art
Bloemsierkunst Erik Ingrid Veldscholten
Vrij Pand (Kaldi) Erwin Middelhuis
Visgilde Kötter Irene Bedijn
Opgeleid Persoon Ellis Busscher
Herenmode Olde Weghuis Willi Landsknecht
Bar De Kelder Katerina Uhrova
Broodje Sprakeloos Jips Art
Lohuis-Tijhuis Theo Hendriks

 

 

 

 

Kunst in de etalage wordt mede mogelijk gemaakt door de volgende hoofdsponsoren

rabobank
switch
twentscarmelcollege
visschedijk
John velthuis
Konot
schasfoort
webpact
oldenzaal
cogas
VV logo aangp lc